Десять заповідей для доброго чоловіка

Чол і жI   Час від часу маєш виражати вдячність, що твоя дружина захотіла вийти за тебе заміж і стільки часу мордується з тобою.
II   Само собою, що ти не розумієшся на моді, але інколи похвали нову сукню дружини, бо її купили за твої гроші.
III   Субота, неділя: прання, прибирання, готування. Більше нічого від тебе дружина і не хоче. І ще, коли будеш виходити на двір, прихопи з собою мішок з сміттям.
IV   Твоя дружина також любить пиво як і ти, тому деколи  випий разом з нею, а не з колегами.  
V  Якщо не хочеш, щоб дружина не задавало різних питань, постійно попереджуй її завчасно,  наприклад, зранку переконай дружину в тому, що запізнишся на вечерю так, щоб вона повірила в твою причину.
VI   Якщо дружина любить тобі готувати смаколики, але ненароком затримується в справах, то можеш сам собі щось приготувати. Бо коли ж ти був нежонатий, то якось давав собі раду, готуючи бутерброди, яєчню і чай.
VII   Твоя дружина добре знає, що всі жінки чарівні і не тримає на тебе зла за те, що не можеш відірвати очей від  ефектної молодиці, але не потрібно кожну з них запрошувати на каву і тим більше приводити додому.
VIII   Знай, що твоя дружина готова до розмови про політику, філософію, літературу і театр, та навіть про економіку, футбол, напитки і про автомобілі. Запам’ятай, що не тільки ти дивишся телевізор, читаєш, газети і сидиш в Інтернеті. Вона виявляється також вміє читати.
IX  Зрозумій, що дружину один раз можна обдурити, але то її вчить  і другий раз то тобі не вийде.
X   Зрозумій, що пиво і футбол не єдина форма відпочинку, яку ти тільки і знаєш. Було би дуже добре, щоб ти час від часу ходив з дружиною на прогулянку, до файної ресторації, до театру, на концерти або на виставки.

This entry was posted in Гумор, Жінки, Люди and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.