Христос Воскрес!

о. Ігор Будзан, настоятель церкви Воскресіння Господнього

Своїм воскресінням Христос довів, що смерть це не кінець нашого буття, смерть –не покарання, смерть, це перехід із одного виду життя в інший, із світу тілесного-в світ духа, у світ вищий, в світ досконаліший.

Хіба можна порівняти світ гусіні із світом метелика? Але якщо навіть гусінь в Бога має нагороду і друге життя, то невже для нас, які мають образ і подобу Божу не приготовлено чогось кращого? Говорить Христос: «Око ваше ніколи не бачило, і вухо ваше ніколи не чуло,і розумом своїм ви не мажете  осягнути того, що приготував  Господь для тих , хто удостоїться Його нагороди». І тут явно відчувається. Що мова йде про щось вище ніж світ метелика. Але так як не всяка гусінь стає метеликом, так і не кожен, хто носить подобу Божу, удостоїться Його  нагороди.

Христос прийшов в цей світ не здорових лікувати, а хворих, не праведних спасати, а грішних. І цим самим дає зрозуміти, що кожного із нас Він любить батьківською любов’ю, адже найбільший праведник- це грішник який кається. Блудний син покаявся і повернув собі батьківську любов, розбійник, висячи розіпятим поряд з Христом, спамятався і одним із перших потрапив в Рай, апостол Петро визнав свою помилку і нарівні з іншими апостолами продовжив апостолльське служіння.

У кожного з нас в нашому житті  є щось негативне і від блудного сина, і від розбійника, і від відречення Петрового, але так як кожного із них Господь простив, по батьківськи прийняв і нагородив, то і нас Господи прости, по батьківськи полюби і допоможи  так побудувати своє життя, щоб удостоїтися Твоєї нагороди.

Воїстину Воскрес.

Великдень . 15 квітня 2012 року. с. Дуброва

This entry was posted in Традиції, Церква and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.