Рулька по-баварськи

Ми тепер знаходимося в часі “різання свиней”, отже є можливість приготувати дуже багато м’ясних страв.Мені особисто подобається одна із страв німецької кухні(а Дуброва –колишня німецька колонія),«Рулька по-баварськи». Значить, для того, щоб посмакувати такий «цимес» потрібно взяти свинячу ніжку (без ратиць і вверху- до коліна) і помістити в баняк та залити її темним пивом(коли нема темного то піде і світле, але смак трохи не такий), додаємо туди сіль, перець горошком і бажано багато м’яти. Якщо м’яти немає, ніц страшного, всe одно вийде смакота, тільки трошки запах зміниться. Але нам її їсти,а не нюхати. І поставити на ніч в зимне місце. А далі треба…

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


на дуже слабенькому вогні то варити годинки зо дві. Як більший вогонь, то пиво спіниться і втікне з баняка. Потім витягаємо рульку і старанно нашпиговують її порізаними дрібонько часником та морквою. Чим більше нашпигуєте, тим смачніше вийде. Далі кладемо рульку на бритванку покриту фольгою, навколо розкладаємо порізану бульбу. Можна зверху присолити і приперчити. Загортаємо фольгу і пхаєм в духовку. Через приблизно годину ми розгортаємо фольгу, акуратно поливаємо м’ясо розтопленим медом – приблизно 1 -2 столові ложки( а як меду нема, то обходимся без нього) і можна потім присипати запашними травами на ваш смак. І ще лишаємо в духовці на мінут 15. Рульку можна їсти як в теплому виді, так і зимну. Берете гострий «цізорик», тоненько відрізаєте кусник рульки кладете в рот і запиваєте темним пивом. Смааакота! Відразу по німецки співати хочеться. Попробуйте!

 

This entry was posted in Без категорії, Кулінарія, Музика, Традиції and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.