Свято сисадмінів

Щороку, в останню п’ятницю липня, адміністратори корпоративних і домашніх мереж, баз даних, поштових систем, програмних комплексів і інші «бійці невидимого фронту» відзначають своє професійне свято – День системного адміністратора. Або, в американському варіанті – День подяки системному адміністраторові (System Administrator Appreciation Day).
Кажуть, що професія сисадміна схожа професії лікаря – якщо все працює добре, про нього й не згадують, але якщо не працює – сисадміна згадують все і активно вимагають допомоги!
Засновником свята вважається американець, системний адміністратор Тед Кекатос з Чикаго (Ted Kekatos), який вважає, що хоч раз на рік системні адміністратори повинні відчувати вдячність з боку користувачів. Перший раз цей популярний свято було відзначено 28 липня 1999.
У цей день прийнято вшановувати скромних трудівників «невидимого фронту», які оберігають спокій корпоративних мереж і комп’ютерів – адже саме від них напряму залежить успішна робота компанії.
І більше того – якщо ви читаєте ці рядки, то подякуйте сисадміна і пам’ятайте, що він або вона – це тільки один з сотень або навіть тисяч тих, чиєю працею електронні листи безперебійно приходять у ваш ящик, здійснюється безкоштовний дзвінок в будь-який куточок планети, приходять улюблені розсилки і читаються корисні сайти.

Матеріал з http://www.calend.ru/

This entry was posted in Люди, Професії, Техніка, Традиції and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.