З Весною Вас, жінки!(Порада чоловіка:вчіться нами маніпулювати!)

Жіночки, вибирайте метод маніпуляції правильно: розумно, тонко – ефективно!

Як приклад наведу класичний діалог між чоловіком і жінкою. На мою думку, здорового глузду в ньому – нуль.

Зате спроба безцільного маніпулювання свідомістю – очевидна.

– Я товста?

– Ні.

– Але схуднути не завадило б, так?

– Ти мені і такою подобаєшся.

– Але захоплення не викликаю, так?

– Викликаєш захоплення.

– Але не шалене, так?

Треба бути Буддою, щоб спокійно винести подібний діалог! І від вибуху емоцій іноді рятує тільки холодне розуміння: «Увага! Маніпуляції в дії! Вживай заходів!»

Майже кожен діалог між чоловіком і жінкою передбачає, що:

а) останнє слово залишиться за жінкою;

б) діалог не закінчиться ніколи, якщо чоловік спробує його продовжити;

в) діалог перетвориться на звинувачувальний монолог, якщо чоловік спробує уникнути відповіді;

г) жодні логічні аргументи чоловіка не матимуть на жінку ані найменшого впливу (через відсутність сприйняття самого поняття «логіка» як такого);

д) чоловік винен у будь-якому випадку.

А чому, власне, відбувається саме так? Та з однієї простої причини: насправді ще до початку розмови з чоловіком жінка все для себе вирішила і тому вся розмова – це не більше, ніж думки, висловлені вголос із метою влаштувати тортури низькоякісною маніпуляцією.

Бажання жінки – велика, але руйнівна сила!

Проаналізуємо найпоширеніші способи жіночих маніпуляцій

Маніпуляція номер один: натиснути на жалість.
Найбільш елементарна, найбільш поширена та найбільш дієва. Справді, наскільки треба бути жорстокосердим, щоб не заспокоїти ридаючу жінку якоюсь новою дрібничкою на зразок золотої каблучки з рубінчиком («Ні, любий, не така, я зараз покажу, яка …) або життєво необхідними двадцатьп’ятими за рахунком чобітьми («Ти нічого не тямиш, це ж останній вереск!”).

Маніпуляція номер два: затаїти образу (тобто надутися). Також доволі поширений і дієвий спосіб. Зовні: «Ні, що ти, нічого мені не треба». Всередині: «Все одно я тебе дістану!»

Прикмети такої маніпуляції: перебування в тривалому розгублено-плачевному стані. Чудова база для культивування в чоловікові почуття вини та свербежу занепокоєння! Така собі нервова облога за всіма канонами воєнної справи. Здебільшого чоловік довго не витримує. І він сам «на золотому блюдечку з золотим візерунками» несе їй те, задля чого все й починалося.

Маніпуляція номер три: висунення ультиматуму.
Отут може чигати облом. Чоловіки терпіти не можуть ультиматумів! Ультиматум – це відвертий примус! Тому майже завжди після висунутого ультиматуму лунає хрестоматійне запитання: «Це погроза?»

Подальша поведінка чоловіка: вкладається у формулу «На щиті або зі щитом!».

Не ставте нам ультиматумів! Не варто ризикувати: результат непередбачуваний.

Маніпуляція номер чотири: пропозиція обміну. Дуже продуктивний і конструктивний підхід, дуже близький для сприйняття чоловіка, але дуже рідко використовуваний жінкою. А дарма. Запропонувавши чоловікові що-небудь натомість (звісна річ, не матеріальне), ви абсолютно малою кров’ю досягаєте своєї мети. Наприклад, підкріпивши своє прохання пропозицією організувати для нього, єдиного та неповторного, власне маленьке стриптиз-шоу в таємничій напівтемряві свічок, ви достеменно досягнете успіху у виконанні загаданих бажань.

Маніпуляція номер п’ять: собачка на прив’язі.

Фішка полягає в тому, що він, рідний, ні сном, ні духом не відає, що його «спонтанне», але таке «вдале» рішення – лише грамотна робота жінки. Безумовно, це вершина жіночого маніпулювання. Великий алмаз у короні жіночих хитрощів.

Будь-яка жінка володіє цією здатністю вже від народження. І якщо не користується нею, то просто через лінь. А дарма!

http://lady.tochka.net

This entry was posted in Жінки and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.