10 заповідей для жінки, яка йде на роботу

роботаЯ є твій Муж(і не будеш мати іншого), який з любові до тебе і життєвого досвіду заповідає тобі:

  1. Муж – найголовніше. Метою твоєї праці є забезпечення сім’ї, а не виконання завдань, які ставлять тобі на роботі. Скарби сімейні краще накопичувати, ніж здобувати скарби для фірми чи когось іншого.
  2. Пам’ятай, що Муж твій повинен бути в твоїх думках, навіть і коли працюєш., бо ти з ним одне тіло. Нехай ніхто не розділяє того, що Бог з’єднав!
  3. День святий належить святкувати, а не приділяти праці, а також святі години після праці. Пам’ятай: закінчила роботу – забудь про неї. Працюй стільки, скільки хоче Муж(деколи, щоб працювала більше, деколи менше, а часом, щоб взагалі на роботу не йшла)
  4. Якщо будеш поважати свого начальника, так як Мужа, то скоро дістанеш таке «благословення» від Мужа, що і будуть тебе в сім’ї ненавидіти і переслідувати.
  5.  « В поті чола» будеш працювати, але якщо побачиш, що та твоя праця не благословляється Мужем – ухиляйся від неї.
  6. На роботі будеш знаходитися між людьми більше часу ніж з власним Мужем Вважай на відносини – нехай вони будуть лише службовими, тримай дистанцію, особливо з чужими чоловіками
  7. В важких ситуаціях стримуй емоції. Якщо хоч раз дозволиш собі емоційність, то так буде на віки вічні. Не дай себе втягнути в лихослів’я та уникай пліток.
  8. Чим скоріше засвідчиш вірність рідному Мужу перед співробітниками, тим краще і чим більше осіб про те почує, то буде дуже добре. Розповідай всім хто для тебе твій Муж і з якою безграничною любов’ю і відданістю ти до нього ставишся.
  9. Свою свободу ти  повинна добровільно обмежувати, бо інакше це причина рабства для інших. Будь обережна – твої слова, особливо жести розуміють по-різному , особливо чужі чоловіки
  10. Твоя робота не повинна бути на шкоду рідному Мужу. І залишайся для інших загадкою. Амінь

Вільний переклад з http://rodzina.opoka.org.pl

This entry was posted in Гумор, Жінки, Люди, Проза and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.