Про Бая (Дідові байочки)

…Вповісти вам дітоньки казку? Та не знаю я казочок. Шо, баба вам розказує? То само собов, баба є баба і казочки знає, особливо дідові розповідати. Та цісьо, не ревіт, шось зара придумаю.

Я вам, дітоньки, розкажу ліпше байку. Що таке байка? Та то таке ніби казка. Та не мордуйте діда. Всьо, розповідаю байку.

Йшов собі Бай і ніс копу яй, цьому хлопчикові дав яйце, і цьому дав яйце, і цій дівчинці дав яйце, а Івасикові – гіменце.

Та не реви Івасю, добре, тобі дав яйце, а Марусьці – гіменце. Та Марусько перестань трубіти, ну, подумаєш, дісталося тобі гіменце, то треба так ревти. Та постулюйте собі писки і витріт очі . Файно. Дідові дав гіменце, а вам всім –яйце. Та не дріться межи собою, та не одно дав , а кожному по одному. Васильку, а чому тобі треба два?. Бо ти хочеш? Нє, давайте так копу розділив на всіх і вийшло , і вийшло  – по парканайціть яєць кожному. Кілько то, парканайціть? Много, кожному стане. Шо? Кому гіменце. Та дідові, кажу вам. Ну, чого ревете? Не хочете, щоб дідові гіменце. Тоді , най буде , дідові також яйце. А де дів Бай гіменце? А дідько його знає. Та спіть вже, холера ясна. Тати з мамами десь сі балюют, бабу тоже трафило, а дідо має ту челідь бавити. Так заперли си писки і очі і спати! Бо дідови не до витримані з таков дріботов бавитисі..

This entry was posted in Гумор, Проза and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.