Цей абсурдний Адвент(Піст)

Квятковскіо.Зигмунт Квятковскі (o.Zygmunt Kwiatkowski SJ) (Сирія)

Отець Зигмунт Квятковскі є єзуїтом вже 37 років. Більшу частину монашого життя провів як месіонер на Близькому Сході.

Переклад з http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/komentarze/art,1421,ten-absurdalny-adwent.html

В абсурдності нашого Адвенту(Посту)свідчить той факт, що кожен день 110 000 людей у ​​світі помирають від голоду. 110 000 сьогодні і наступна така ж кількість буде мертвою завтра , потім повториться цей сценарій і також післязавтра і через… тиждень і кілька днів помре від голоду місто як мільйонна Варшава. Тільки за один тиждень і кілька днів!

  І це не згадуються жертви хвороб, які через відсутність грошей на ліки не будуть зцілені , не кажучи вже про жертв війн, рабської праці, наркотиків. Чи може бути порятунок для такого світу ? Чи можливі деякі реформи? Зрештою революції та навіть світові війни не вирішували нічого, коли справа доходить до зла і його масштабу … “І коли це сьогодні почнеться, наберіться духу і підійміть свої голови, бо ваше визволення наближається. “

  Світ є злий і зло, здається , завоювало над ними величезну владу. Безсоромно здійснює свою владу , знущаючись над Добром і ефективно переконує всіх, що немає Добра і що не може його бути , на доказ того дуже часто бандити, злодії і брехуни афішуються як відомі знаменитості . Вони мають у своєму розпорядженні мікрофони, світло, камери і телевізійні екрани, рекламують самі себе і ефективно відкидають будь-яку критику. Все завдяки грошам, що дозволить їм задовольнити навіть найбільш божевільні примхи – звичайно за рахунок бідних, яких цинічно в бідності звинувачують.

  Товаришує тому сприйняттю попкультурна оболонка, яка сприяє поширенню серед широкого кола добре засвоюваного зла. Є там якісь пристойні вампіри, які чекають дуже вражаючої першої шлюбної ночі, емоційних кривавих оргій, вони супер швидкі і супер ефективні гуманоїдні машини, які бездушно виконують найпідліші накази своїх начальників, інтелігентні істоти, які повстали проти людяності, прагнучи його знищення, страшні зомбі, символи бидла, які підчиняються тільки одній похоті, щоб тим бидляцтвом заразити інших , які все ще залишаються нормальними людьми.

Є дуже багато видів зла, яке глобально поширюється по всьому світу і саме тому Адвент каже: “І коли це сьогодні почнеться, наберіться духу і підійміть свої голови, бо ваше визволення наближається. “

This entry was posted in Zygmunt Kwiatkowski SJ, Єзуїти, Переклади, Філософія, Церква and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.